MODELOWANIE SYLWETKI
TECHNOLOGIA
HIFU KLASY S+


Technologię HIFU klasy S+ stosuje się w medycynie estetycznej w celu stymulacji przebudowy i proliferacji macierzy skórnej, co prowadzi do uzyskania długotrwałego efektu zagęszczenia i napięcia skóry w obszarze zabiegu dając działanie ujędrniające, liftingujące oraz modelujące.

Technologia HIFU od początku swojego istnienia wzbudza pozytywne emocje. Jest ona przede wszystkim skuteczna, bezbolesna dla pacjenta, efektywna i bezpieczna. Można ją stosować zarówno na twarz, jak i na ciało.

Pierwsze efekty widoczne są tuż po zabiegu. Pełny efekt osiąga się po ok 3-4 tygodniach. Efekty działania jednego zabiegu to nawet 24 miesiące. 


Efekty zabiegu: wygładzenie zmarszczek, wyrównanie asymetrii, likwidacja wiotkości skóry, skóra jest mniej zmęczona i wyraźnie młodsza.
Zalecenia po zabiegu: czas zabiegu jest krótki i bezbolesny. Zaraz po nim pacjenci mogą wrócić do codziennych zajęć.
Wskazania: zmarszczki, wiotkość skóry, chęć ujędrnienia lub wymodelowania sylwetki, konturowanie twarzy, podniesienie kości policzkowych.
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, karmienie piersią, pacjenci z rozrusznikiem serca lub wszczepionymi urządzeniami elektronicznymi.


Wszelkie prawa zastrzeżone
© 2018 Premium Medical