TECHNOLOGIA
HIFU KLASY S+


Technologię HIFU klasy S+ stosuje się w medycynie estetycznej w celu stymulacji przebudowy i proliferacji macierzy skórnej, co prowadzi do uzyskania długotrwałego efektu zagęszczenia i napięcia skóry w obszarze zabiegu dając działanie ujędrniające, liftingujące oraz modelujące.

Technologia HIFU od początku swojego istnienia wzbudza pozytywne emocje. Jest ona przede wszystkim skuteczna, bezbolesna dla pacjenta, efektywna i bezpieczna. Można ją stosować zarówno na twarz, jak i na ciało.

Pierwsze efekty widoczne są tuż po zabiegu. Pełny efekt osiąga się po ok 3-4 tygodniach. Efekty działania jednego zabiegu to nawet 24 miesiące. 


Efekty zabiegu: wygładzenie zmarszczek, wyrównanie asymetrii, likwidacja wiotkości skóry, skóra jest mniej zmęczona i wyraźnie młodsza.
Zalecenia po zabiegu: czas zabiegu jest krótki i bezbolesny. Zaraz po nim pacjenci mogą wrócić do codziennych zajęć.
Wskazania: zmarszczki, wiotkość skóry, chęć ujędrnienia lub wymodelowania sylwetki, konturowanie twarzy, podniesienie kości policzkowych.
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, karmienie piersią, pacjenci z rozrusznikiem serca lub wszczepionymi urządzeniami elektronicznymi.

BOTOX


Botox to najpopularniejsza metoda redukcji zmarszczek mimicznych, które pojawiają się w wyniku powtarzających się skurczów mięśni twarzy. Jest to metoda sprawdzona i bezpieczna w rękach doświadczonego lekarza. Zabiegi dobierane są indywidualnie, tak, aby uzyskać najlepszy i najbardziej naturalny efekt. Toksyna botulinowa powoduje zaburzenia przekazywania impulsów nerwowych do mięśni, mięśnie ulegają rozluźnieniu, a zmarszczki wygładzają się. Proces ten widoczny jest na skórze po kilku dniach od podania Botoksu. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny.

Efekty zabiegu: redukcja zmarszczek mimicznych twarzy – zmarszczki poziome (linie czołowe), „kurze łapki”, zmarszczki powstające pomiędzy brwiami, leczenie nadpotliwości – po wstrzyknięciu botuliny w obszar poddany zabiegowi, zablokowane zostają połączenia nerwowo-mięśniowe w tym miejscu, co prowadzi do wstrzymania wydzielania potu przez zlokalizowane tam gruczoły potowe, leczenie bruksizmu (zgrzytanie zębami) – botoks wstrzykujemy w mięśnie żuchwy, co zmniejsza znacznie ich siłę i ogranicza wzmożoną pracę.
Wskazania: zmarszczki mimiczne, do których należą: „kurze łapki”, zmarszczki między brwiami, zmarszczki poprzeczne czoła, tzw. „gummy smile”, czyli uśmiech dziąsłowy, ukośna zmarszczka na górnej części nosa, drobne zmarszczki na brodzie, tzw. „zmarszczki palacza” nad górną wargą, podniesienie opadających powiek, uniesienie kącików ust, złagodzenie bruzd na szyi i dekolcie, zmniejszenie nadpotliwości, wyszczuplenie twarzy oraz złagodzenie bruksizmu.
Zalecenia po zabiegu: Po zabiegu w okolicy czoła, pacjent przez 4 godziny po zabiegu nie może pochylać głowy, aby preparat nie przemieścił się.
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża i karmienie piersią, przyjmowanie leków rozrzedzających krew.

OSOCZE
BOGATOPYŁKOWE


Celem zabiegu jest dostarczenie skoncentrowanych czynników wzrostu w miejsca, w których skóra wymaga regeneracji, ujędrnienia i odmłodzenia. Zabieg polega na pobraniu krwi pacjenta oraz odwirowaniu jej w odpowiednich warunkach w celu separacji osocza od reszty elementów morfotycznych. Uzyskane w ten sposób osocze, bogate w płytki krwi, wstrzykuje się bezpośrednio w obszary zabiegowe w celu niwelowania suchości i wiotkości skóry, likwidacji zmarszczek, leczenia wypadania włosów, wyrównania kolorytu oraz powierzchni skóry. Co więcej istnieje również możliwość przygotowania spersonalizowanego kremu dla pacjentów. W tym celu część uzyskanego osocza wstrzykuje się do przygotowanego podłoża i pacjentka uzupełnia terapię stosując krem w domu. Połączenie tych dwóch elementów znacznie przyśpiesza proces rewitalizacji skóry

Efekty zabiegu: poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, wygładzenie zmarszczek, odmłodzenie i ujednolicenie kolorytu skóry.
Zalecenia po zabiegu:
Wskazania: wiotkość skóry (zlokalizowana w okolicach oczu, twarzy, szyi, dekoltu, dłoni), blizny, rozstępy, wypadanie włosów, łysienie.
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża i laktacja, choroba nowotworowa, ostre zakażenia wirusowe, przewlekłe choroby wątroby, choroby autoimmunologiczne, stosowanie leków immunosupresyjnych, zaburzenia krzepliwości oraz przyjmowanie leków, które wydłużają czas krwawienia.

KWAS
HIALURONOWY


Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, a jego obecność powoduje sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem poziom kwasu hialuronowego zmniejsza się i skóra ulega stopniowo osłabieniu. Staje się przesuszona, pojawiają się delikatne linie, a potem głębokie zmarszczki. Dlatego też kwas hialuronowy stosowany jest w produktach kosmetycznych jako jeden z najbardziej wartościowych i bezpiecznych składników nawilżających i odmładzających skórę.

Zabiegi polegają na wstrzykiwaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego usieciowanego w miejscu, gdzie tworzą się zmiany. Wstrzykniecie wykonane jest za pomocą igły. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Efekty zabiegu: wygładzenie zmarszczek, powiększenie ust, wzrost nawilżenia skóry, zwiększenie objętości skóry, wyrównanie asymetrii, likwidacja wiotkości skóry.
Zalecenia po zabiegu:
Wskazania: zmarszczki, modelowanie ust, spadek nawilżenia skóry, cienie pod oczami, utrata objętości, wiotkość skóry, asymetria twarzy.
Przeciwwskazania do zabiegu: uczulenie na kwas hialuronowy lub pozostałe składniki preparatu, ciąża i okres karmienia piersią, choroby autoimmunologiczne, aktywne choroby dermatologiczne przebiegające ze stanem zapalnym.

SUNEKOS


Sunekos® to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (PCT/IB2015), które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM. W związku z procesem starzenia się skóry obserwujemy zmniejszenie liczby i aktywności fibroblastów, a w rezultacie redukcję głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej (ECM). Produkt stymuluje zatem fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna. Wspomniane aminokwasy to przede wszystkim glicyna, prolina, hydroksyprolina oraz hydroksylizyna. Terapia zapewnia nam: nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzenie zmarszczek na twarzy. Ze względu na jego niesamowitą czystość i delikatność możemy go zastosować na każdą okolicę skóry, nawet na powieki, które są wyjątkowo problematyczną w leczeniu okolicą, w celu likwidowania cieni pod oczami.

Bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest natychmiast po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać - pierwsze widoczne są po ok 10 dniach, a ostateczne utrzymują się ponad 6 miesięcy.

Efekty zabiegu: nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzenie zmarszczek na twarzy. Ze względu na jego niesamowitą czystość i delikatność możemy go zastosować na każdą okolicę skóry, nawet na powieki, które są wyjątkowo problematyczną w leczeniu okolicą, w celu likwidowania cieni pod oczami.
Zalecenia po zabiegu: Zabieg nie pozostawia żadnych trwałych śladów na skórze. Sporadycznie w miejscu wkłucia może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie czy swędzenie, które powinny ustąpić po 1-3 dniach.
Wskazania: zmarszczki, spadek nawilżenia skóry, cienie pod oczami, utrata objętości, wiotkość skóry.
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik).

MEZOTERAPIA
IGŁOWA SKÓRY


Mezoterapia – to zabieg, który polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne. Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Mezoterapię igłową stosuje się na powiekach, twarzy, szyi, dekolcie, grzbietach rąk oraz wszędzie tam, gdzie skóra utraciła swoją dotychczasową jędrność i elastyczność. Zabiegi mezoterapii powodują bardzo skuteczne i głębokie nawilżenie skóry, uzupełniają niedobory witamin oraz minerałów, wspomagają mikrokrążenie i – dzięki stymulacji komórek do produkcji nowych włókien kolagenowych  - zwiększają napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki jej starzenia się. Po serii zabiegów widoczna jest wyraźna poprawa gęstości skóry, jej rozjaśnienie i odmłodzenie.

Wskazania do zabiegu są w szczególności wtedy, gdy problemem jest zmęczona, wiotka, pozbawiona elastyczności i napięcia skóra. Zabieg ten sprawdzi się także doskonale w przypadku uszkodzeń posłonecznych, przebarwień, zaburzeń rogowacenia i blizn pourazowych oraz potrądzikowych.

MEZOTERAPIA
REDENSITY


Formuła TEOSYAL® Redensity I zawiera wysokiej jakości nieusieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego o właściwościach głęboko nawilżających oraz wyselekcjonowane składniki wspomagające proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej. Kompleks aminokwasów stymuluje wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, a także reguluje proces gojenia oraz odbudowy tkanek. Obecna witamina B6 niezbędna jest w metabolizmie komórek skóry. Z kolei minerały: cynk i miedź biorą udział w procesie syntezy DNA i zwiększają proces powstania nowych komórek.

Kompleks TEOSYAL® Redensity I zawiera także lidokainę - substancję znieczulającą, zapewniającą komfort podczas zabiegu iniekcji.

Kuracja TEOSYAL® Redensity I składa się z trzech sesji przeprowadzanych co trzy tygodnie. Zalecana jest wiotkiej i pozbawionej blasku skórze pokrytej drobnymi zmarszczkami. Podczas zabiegu żel podawany jest śródskórnie wzdłuż linii zmarszczek. Technika powierzchownych niebolesnych mikrowkłuć do naskórka sprawia, że produkt dozowany jest w takiej samej ilości na całej powierzchni. Efektem zabiegów są wyraźnie wygładzone rysy twarzy i zanik tzw. ciemnych obszarów. Skóra jest zagęszczona, gładka oraz odpowiednio nawilżona, dzięki czemu odbija światło i jest pełna blasku. Preparat można stosować na twarzy, szyi oraz dekolcie.

MEZOTERAPIA
HYDRA BOOSTER


HYDRA BOOSTER to skondensowany zastrzyk odmładzający skórę zawierający unikatową kombinację składników: kwas hialuronowy, glicerol i 53 aktywne składniki rewitalizujące skórę. Podanie tak połączonego zastrzyku zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw naskórka oraz skóry właściwej, poprawia jej gęstość, wygładza powierzchowne zmarszczki, działa ujędrniająco oraz rozświetlająco. Zastosowanie: twarz, szyja, dekolt, łokcie, kolana, stopy.

DERMAPEN


Dermapen to innowacyjne urządzenie wykorzystywane w medycynie estetycznej, za pomocą którego można skutecznie poprawić wygląd skóry. Pomaga w spłyceniu zmarszczek, odmłodzeniu skóry oraz poprawie jej kolorytu. Zabieg mikronakłuwania skóry Dermapen jest krótki, mało inwazyjny, a co najważniejsze efekty widoczne są już po pierwszej sesji zabiegowej.

Urządzenie Dermapen firmy Dr pen pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł (wymienne kartridże).

Mechanizm działania: stymulacja produkcji kolagenu i elastyny; stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego; poprawa gęstości i elastyczności skóry.

Efekty zabiegu: efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu. Reakcja organizmu na zabieg jest zróżnicowana i indywidualna. Zabieg będzie trwał ok. pół godziny. Podczas zabiegu wykonywane są specjalne mikronakłucia, które stymulują skórę do regeneracji. Zabieg jest wykonywany za pomocą jednorazowej głowicy wyposażonej w 24 sterylne tytanowe, cienkie jak włos mikroigły. Jednocześnie podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających

Zalecenia po zabiegu: po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Zalecane jest nakładanie specjalnych kosmetyków pozabiegowych na poddane zabiegowi okolice celem zmniejszenia pozabiegowego obrzęku. Całkowicie unikaj słońca i solarium przez 6 tyg. po zabiegu.

Wskazania: drobne płytkie zmarszczki; rozstępy; blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe; skóra zwiotczała; odmładzanie dłoni.

Przeciwwskazania do zabiegu: choroby nowotworowe; ciąża i okres karmienia piersią; aktywna opryszczka; aktywny trądzik.


Wszelkie prawa zastrzeżone
© 2018 Premium Medical