KOREKTA
NOSA, UST, POLICZKÓW
TECHNOLOGIA
HIFU KLASY S+


Technologię HIFU klasy S+ stosuje się w medycynie estetycznej w celu stymulacji przebudowy i proliferacji macierzy skórnej, co prowadzi do uzyskania długotrwałego efektu zagęszczenia i napięcia skóry w obszarze zabiegu dając działanie ujędrniające, liftingujące oraz modelujące.

Technologia HIFU od początku swojego istnienia wzbudza pozytywne emocje. Jest ona przede wszystkim skuteczna, bezbolesna dla pacjenta, efektywna i bezpieczna. Można ją stosować zarówno na twarz, jak i na ciało.

Pierwsze efekty widoczne są tuż po zabiegu. Pełny efekt osiąga się po ok 3-4 tygodniach. Efekty działania jednego zabiegu to nawet 24 miesiące. 


Efekty zabiegu: wygładzenie zmarszczek, wyrównanie asymetrii, likwidacja wiotkości skóry, skóra jest mniej zmęczona i wyraźnie młodsza.
Zalecenia po zabiegu: czas zabiegu jest krótki i bezbolesny. Zaraz po nim pacjenci mogą wrócić do codziennych zajęć.
Wskazania: zmarszczki, wiotkość skóry, chęć ujędrnienia lub wymodelowania sylwetki, konturowanie twarzy, podniesienie kości policzkowych.
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, karmienie piersią, pacjenci z rozrusznikiem serca lub wszczepionymi urządzeniami elektronicznymi.

KWAS
HIALURONOWY


Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, a jego obecność powoduje sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem poziom kwasu hialuronowego zmniejsza się i skóra ulega stopniowo osłabieniu. Staje się przesuszona, pojawiają się delikatne linie, a potem głębokie zmarszczki. Dlatego też kwas hialuronowy stosowany jest w produktach kosmetycznych jako jeden z najbardziej wartościowych i bezpiecznych składników nawilżających i odmładzających skórę.

Zabiegi polegają na wstrzykiwaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego usieciowanego w miejscu, gdzie tworzą się zmiany. Wstrzykniecie wykonane jest za pomocą igły. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Efekty zabiegu: wygładzenie zmarszczek, powiększenie ust, wzrost nawilżenia skóry, zwiększenie objętości skóry, wyrównanie asymetrii, likwidacja wiotkości skóry.
Zalecenia po zabiegu:
Wskazania: zmarszczki, modelowanie ust, spadek nawilżenia skóry, cienie pod oczami, utrata objętości, wiotkość skóry, asymetria twarzy.
Przeciwwskazania do zabiegu: uczulenie na kwas hialuronowy lub pozostałe składniki preparatu, ciąża i okres karmienia piersią, choroby autoimmunologiczne, aktywne choroby dermatologiczne przebiegające ze stanem zapalnym.


Wszelkie prawa zastrzeżone
© 2018 Premium Medical