Specjaliści


dr Agnieszka H. Matysiak

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej

Jest specjalistą ginekologii i położnictwa oraz ultrasonografii - certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne i Fundacje Medycyny Płodowej. W 2005r. ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 
z wynikiem bardzo dobrym. Od 2010r. jest związana ze Szpitalem Specjalistycznym „Inflancka” 
w Warszawie, gdzie zakończyła specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii oraz złożyła Państwowy Egzamin Specjalizacyjny. Głównym obszarem zainteresowań są różne aspekty prowadzenia ciąży, badania prenatalne oraz schorzenia ginekologiczne narządu rodnego. Zajmuje się także leczeniem pacjentek z zespołami hiperandrogenizacji i wiążącymi się z nimi zaburzeniami miesiączkowania, nadmiernym owłosieniem oraz łojotokiem.

Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia i piękna kobiety, poza ginekologią interesuje się również medycyną estetyczną. Dobiera i przeprowadza zabiegi ginekologii estetycznej stosownie do wieku i oczekiwań każdej pacjentki. Wykonuje hymenotomię, hymenoplastykę, chirurgiczne korekty blizny krocza, poprawę wyglądu blizn po cesarskim cięciu oraz odmładzanie narządów płciowych kwasem hialuronowym i osoczem bogatopłytkowym.


lek. med. Dorota Pietrzyk

Ginekolog, lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła studia medyczne na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest w trakcie realizowania rezydentury z zakresu położnictwa i ginekologii oraz Studiów Doktoranckich, w ramach których prowadzi działalność naukową oraz zajęcia 
i wykłady ze studentami wszystkich kierunków medycznych, zarówno polsko-, jak 
i anglojęzycznych.

W Premium Medical wykonuje zabiegi ginekologii estetycznej z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch, min. labioplastykę warg sromowych, laserową rewitalizację warg sromowych i obkurczania pochwy, laserową poprawę blizn a także hymenotomię, hymenoplastykę i odmładzanie narządów płciowych kwasem hialuronowym i osoczem bogatopłytkowym. Zabiegi poprawiają min. jakość współżycia seksualnego oraz wygląd zewnętrznych narządów płciowych. Pozwalają także dokonać korekty anatomicznych odmian budowy i wielkości warg sromowych. Zabiegi ginekologii estetycznej dedykowane są kobietom na każdym etapie życia.


lek. med. Mariusz Borkowski

absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od lat związany ze światem medycyny

Pracę lekarza traktuje jako powoływanie i wyzwanie. Proponuje swoim Pacjentom najbardziej skuteczne terapie i dlatego nieustannie szuka nowych rozwiązań uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach. Jako ekspert ds. zdrowia uczestniczy w pracach Parlamentu Europejskiego. Jego główne obszary zainteresowań stanowią medycyna estetyczna oraz leczenie schorzeń wynikających z otyłości. Nie są mu też obce są zagadnienia zintegrowanych działań w opiece medycznej i wykorzystanie ich w telemedycynie.

Nowe technologie w medycynie dają nie tylko szansę na przeprowadzenie efektywnych zabiegów ale i zaplanowanie działań prewencyjnych, stąd ze swoimi  Pacjentami wybiega kilka kroków naprzód myśląc o ich przyszłości. Dzieli  się swoim doświadczeniem oraz  aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach. Za tą działalność trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej  Krzyżami Zasługi  - brązowym , srebrnym i złotym.


Dr n. med. Przemysław Kosiński

Ginekolog, specjalista w diagnostyce płodu i ultrasonografii oraz ginekologii estetycznej

W 2007 roku ukończył Akademię Medyczną, po czym rozpoczął staż podyplomowy w CSK Banacha. Następnie podjął współpracę z Prof. Mirosławem Wielgosiem w I Klinice Położnictwa 
i Ginekologii WUM Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Przez dwa lata pracował w Wielkiej Brytanii w King’s College Hospital w Londynie. Odbył szkolenie pod okiem Profesora Kyprosa Nicolaidesa, pioniera w dziedzinie perinatologii na świecie. Jako drugi
 w Polsce uzyskał Diploma in Fetal Medicine. Ogromne doświadczenie jakie zdobył w diagnostyce 
i terapii płodu obecnie pozwala mu na rozpoznawanie wad płodu za pomocą badań ultradźwiękowych. Doktor zajmuje się echokardiografią płodu, diagnostyką inwazyjną taką jak amniopunkcja i biopsje kosmówki. Nie jest mu obca tematyka patologii ciąży wielopłodowej – zespółu TTTS (zespół przetoczenia między bliźniętami). Jest specjalistą w leczeniu tego schorzenia poprzez laserową ablację anastomoz łożyskowych. Ukończył szkolenie w zakresie echokardiografii płodowej w King’s College Hospital London (2012), Royal Brompton Hospital London (2012) oraz Evelina Childrens Hospital London (2013).

Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch min. labioplastykę warg sromowych, laserowe leczenie nietrzymania moczu oraz laserową rewitalizację warg sromowych i obkurczania pochwy.


dr n. med. Katarzyna Luterek

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2002 roku. W 2007 roku uzyskała z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych. Pracuje w I Klinice Położnictwa i Ginekologii przy Pl. Starynkiewicza w Warszawie 
w Oddziale Patologii Ciąży i Perinatologii. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa 
i ginekologii. Autorka wielu prac publikowanych w czasopismach polskich oraz zagranicznych.


Specjalizuje się w prowadzeniu ciąży fizjologicznej oraz ciąży powikłanej. Zajmuje się poradnictwem antykoncepcyjnym, leczeniem infekcji dróg rodnych oraz zaburzeniami miesiączkowania i endometriozą.

W Premium Medical zajmuje się głównie ginekologią estetyczną z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch, min. plastyką warg sromowych, laserowa rewitalizacją warg sromowych i obkurczania pochwy.


Wszelkie prawa zastrzeżone
© 2018 Premium Medical