Specjaliści


dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, wenerolog, kosmetolog lekarski

W roku 1991 ukończyła Akademię Medyczną w Krakowie. I i II stopień specjalizacji z dermatologii - wenerologii uzyskała w Klinice Dermatologicznej w Krakowie. W latach 2003-2005 rozpoczęła studia podyplomowe Kosmetologii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Stopień Doktora Nauk Medycznych uzyskała w roku 2004. Prowadziła nadzór dermatologiczno-kosmetyczny w Instytucie Kosmetycznym Dr Irena Eris Hotel Spa Krynica Zdrój. Vice prezes Sekcji Kosmetologii Lekarskiej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Członek Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Członek Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Wykładowca Europejskiej Szkoły Medycyny Estetycznej Anti-Aging w Warszawie. Członek Rady Naukowej czasopis fachowych: Ars Medica Aesthetica, Derma News, Anti Aging Expert. Autorka publikacji i wykładów z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej. Ekspert w czasie audycji telewizyjnych i radiowych. Trener technik zabiegowych dla lekarzy dermatologów, chirurgów z zakresu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i innych.


Specjalizuje się w:

- dermatologii ogólnej: choroby skóry, choroby paznokci, diagnostyka znamion, dermatochirurgii, choroby włosów oraz wenerologii;

- dermatologii estetycznej: likwidacja zmarszczek i bruzd, odmładzanie skóry i likwidowanie wiotkosci, odmładzanie narządów płciowych, leczenie blizn, leczenie przebarwień, modelowanie sylwetki;


lek. med. Mariusz Borkowski

absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od lat związany ze światem medycyny

Pracę lekarza traktuje jako powoływanie i wyzwanie. Proponuje swoim Pacjentom najbardziej skuteczne terapie i dlatego nieustannie szuka nowych rozwiązań uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach. Jako ekspert ds. zdrowia uczestniczy w pracach Parlamentu Europejskiego. Jego główne obszary zainteresowań stanowią medycyna estetyczna oraz leczenie schorzeń wynikających z otyłości. Nie są mu też obce są zagadnienia zintegrowanych działań w opiece medycznej i wykorzystanie ich w telemedycynie.

Nowe technologie w medycynie dają nie tylko szansę na przeprowadzenie efektywnych zabiegów ale i zaplanowanie działań prewencyjnych, stąd ze swoimi  Pacjentami wybiega kilka kroków naprzód myśląc o ich przyszłości. Dzieli  się swoim doświadczeniem oraz  aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach. Za tą działalność trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej  Krzyżami Zasługi  - brązowym , srebrnym i złotym.

Wszelkie prawa zastrzeżone
© 2018 Premium Medical